top of page
Dilimlenmiş Et

Isıya dayanıklı tamamen doğal taş ile daha lezzetli ve daha sağlıklı mangal keyfi ! Ürünümüz ile size ulaştırdığımız taşı özetleyelim;

Andazit Taşı volkanik hareketlere bağlı olarak tersiyer ve kuvaterner dönemde yer kabuğunun derinlerinde yer alan magmanın yer yüzüne çıkması sonucu ani soğumasıyla oluşan bir tür sert kaya türüdür.

Sayfa1.jpg
Sayfa2.jpg
Sayfa3.jpg

28 cm uzunluğunda ürünlerin pişirilme sürecinde dumandan rahatsız olmamanız ve taşın sıcaklığını koruması için 7 cm çapında duman çıkış sistemi. Sipariş oluştururken boru adet sayısını artırabilirsiniz. Borular mangal içerisine yerleştirilebilir.

1.2 mm Kalınlığında 20x20 ölçülerinde gazaltı kaynak uygulaması ile birleştirdiğimiz ayak sistemi sayesinde uzun süre deforme olmayan kolay açılıp kapanan ayak sistemi. Kapalı halde 30cm toplam yükseklikte olan ürünümüz ayakları açıldıktan sonra 48cm yüksekliğinde oluyor.

s1.jpg

Taşlı Mangal & Mühürleme Izgaralı

Taşlı mangal ürünümüze ek olarak mühürleme ızgarasını ekledik.

Ürünümüzün iki aparatı gıdaları lezzetli bir şekilde sofralarınıza taşıyor. Mühürleme ızgarası etlerin kendi yağını muhafaza ederek lezzetli bir sunum sağlamasının yanında alev almasını engelliyor. 6mm Kalınlığında özel ızgaramız şimdi taşlı mangal setinde!

1.699 TL

bottom of page